Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár dní

27. 11. 2007
Už jsem chvíli nepsala, co?? To víte, mám plno práce!

Spát, jíst, spát,spát,prdět,spát...zlobit!!!A mazlit se, ale hlavně lízat vše kolem sebe!!!! Lížu co můžu a čím je to chlupatější tim líp a vydržim fakt dlouho...a víte, že sphynxíci mají pěknou rašpličku, takže páníčci vždycky úpí...ale drží hehe...

Jinak ta sobota, tááá sobota!! No co??Jasně! Koupání...sem to věděla! Škoda, že byl páníček na nákupu a nemohl to dokumentovat. Ale panička se na to připravovala jak na boj na život a na smrt a lamentovala, že mi měla ty drápky přece jen nejdřív ostříhat...že jsem s tím pěkně vyčůrala a byla jsem až nechutně hodná, cha! Měla jsem vodu "po kolena" a chodila jsem tam a zpátky a panička se děsně smála, protože jak mám blanky mezi prstama tak to hrozně čvachtalo a vypadala jsem jak čáp. Pěkně namydlit, opláchnout...dokonce jsem měla ve vaně i Lucíkovu koupací kačenku, héééč. Trošku jsem mňoukala, ale to jen aby se neřeklo. Pak hezky ručníček, čistění uší jsem přežila ve zdraví a bylo to. Jupííí.

Koukněte jak mě to koupání zmohlo :

Obrazek

Jinak v neděli vstávačka jako vždy. Akorát víkend je pěkně divný, to zůstává v posteli i páníček a chtějí spát na můj vkus až moc dlouho. Tak jsem to vzala do vlastních tlapek, lépe řečeno zubů...prokousla jsem paničce prst!!!To bylo krve...netušila jsem, že jsem taky trochu upír...ale cóó, vstala??Vstala! A jak rychle a pěkně mě sprdla :-/ No ja jen žužlala a když se dlouho nic nedělo tak jsem ji normálně hryzla a bylo to! :-)))))

Zbytek dne jsem byla radši andílek, abych taky jednu neschytala...domácí násilí je tu na běžném pořádku!!! Tuhle jsem viděla jak dal páníček paničce pěkné plácnutí přes zadek a ona se tomu smála. No...lidi jsou někdy divní.

A máme tu pondělí...jupííí...panička zase vstává brzo a větrá...ja mám to větrání ráda!!! Hlavně kvůli tomu, že můžu být "na kuklu" zabalená nebo pod dekou!!To fakt miluju!!!

Obrazek

Celý den jsem prochrupala a večer jsem lítala jak zcvoklá...a pak jsem rozhodla, že je čas na sport!!! Medaile z olympiády ještě nevychladla (já, vím, že žádnou nemám...to bylo obrazně řečeno, proboha)...je potřeba stále trénovat...tentokrát lyžování...

Já tě dostanu,prevíte jeden rychlej!!!!!! :

Obrazek


No a co dneska???Počasí na prd...tak se spalo a spalo...

Musím vám taky představit můj nejoblíbenější objekt na denní odpočinek, ale hlavně na lízání!!!! Lucíškův beránčí fusak!!! Je to bomba :

Obrazek

panička vždycky když ho lížu tak má průpovídky...mele něco o tom, že kdo to kdy viděl,aby bezsrstá kočka měla trichobezoáry.Pche,ale já to mám na háku! Přečetla jsem si na granulích, že jsou proti těm chomáčkům hihi...ale kdybych přece jen nějaký někdy hodlala vyblinkat, tak se to dozvíte jako pvní, slibuju!

Jinak se musím přiznat, že je ze mě pěkný závisláček...paničku pravidelně budím na mazlení ať je den nebo noc, chodím se tulit a masírovat a kdyby se v noci oba tak nevrtěli, tak na nich i spim, asi takhle :

Obrazek


Jóóó a rostou mi fousky a obočí, jsem já to ale kočka!!

Tak se loučím a příště zase mňau!!