Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olympiáda 2

29. 8. 2012

 Vážení přátelé,

je to tady!!!! A je to tady, konání druhé Olympiády je tu!!!! Pro velký úspěch předešlého klání jsem nyní oslovila více skvělých sportovců (ehm,lepších než já tedy ne,ale však vy víte). 

A vzhledem k tomu, že já jsem pořadatelka, tak nejprve kontrola všeho veledůležitého. Přece si neudělám z ostudy kabát..no blé. To bych nepřežila.

 

Pro velkou kočkolympiádu jsou velmi důležité trikoty a dresy. Máme???? No máme!!!

trikot2.jpg

trikot.jpg

 

Co dál?? Co dál?? Šmarja co dál??? No...samozřejmě, že jsem na nic nezapomněla. Já?? Jak vás to vůbec napadlo. Na sportovce osobně dohlížím, zabavila jsem ..chroup, mlask...jim všechny,..chroup,chroup...mlsky, protože doping není povolený. A nahnala je se připravit. Strečing je důležitý!!

Takže pěkně se protáááhneme, přední nohy

ptotah2.jpg

a zadní nohy...  

proth.jpg

nebo obě najednou, to je ale už vyšší level, na to pozor, za případné úrazy neručíme

prott.jpg

 

Kažopádně co tu nesmí chybět, jsou fanoušci. Bez pořádného povzbuzení to tady můžeme zrušit!!!

Takže jedeméééééééééé, do tohooooo.......

fanda3.jpg

makééééééj

fanda.jpg

 

A jdeme na to!!!!! Jako první tady máme  velmi oblíbenou disciplínu ve šplhu. Mimochodem nechápu co se na tom dvounožcům nelíbí...a vůbec nehodlám kometovat úpění typu "Slez ty potvoro jedna z toho!!" nebo "Ježíšmarjááá vytáhneš mi nit!" (Si to nějak pletou, copak šiju??Já šplhám! Haló!) a o čem hodlám dělat, že jsem nikdy neslyšela "Mazej dolů nebo spadneš!" Pche!!!

Takže nejdříve vidíme velmi zdatného sportovce, ale žel bohu, byl diskvalifikován. Zasekl se mu drápek a musel být vysvobozen, taková podpora je nepřípustná..

splh2.jpg

Velkým soupeřem je sportovec v oranžovém dresu, dostal se opravdu do řádné výšky

splh.jpg

Ale vítězem se nejspíš stane lezkyně, která svým šplhem ve stížených podmínkách napodobuje levitaci, ta měla u fanoušků opravdu odezvu...

splh3.jpg

 

Nyní se podívejte na vítěze hodu klackem. Boj to byl opravdu těsný. Soupeřka se totiž vytasila s brčkem, které je mnohem lehčí hmotnosti, nicméně v této kategorii schváleným náčiním.

Dav řičel a vřel

jeed.jpg

 dámy omdlévaly...

omdl.jpg

A zde máme udatného vítěze!!!!

hod.jpg

 

Neméně oblíbenou je kategorie bojových sportů jako je judo a box...

 

judo2.jpg

judo.jpg

 

Zde máme záběry ze synchornizovaného lízání, bylo velmi dlouhé a usilovné...

lizana.jpg

někteří fanoušci se ujali podpory s vervou

liz.jpg

 

 

Ano, bylo to velkolepé. Přesto jeden error jsme zaznamenali. Jistě vám tu chybí fotografie pořízené z tryskového běhu kuchyň-obývák-drahý gauč-záclona a zpět. Ale běžci byli natolik rychlí, že jsme se rozhodli fotogarfie nezveřejňovat neboť na nich nic není,sem tam šmouha. 

 

Veškeré výlevy (samozřejmě, že pouze pozitivní) můžete vpisovat níže do komentářů, všem sportovcům budou předány. Mně, jakožto velkolepé pořadatelce můžete granule a masité konzervy, ehm totiž vřelé díky (případně mi můžete dát na budku za zveřejnění fotografií) zasílat tamtéž nebo na FB dvounožkyně.

 

A hlavně se nezapoměňte podívat na stránky ČESKÉHO SPHYNX KLUBU, jelikož byli sponzory (akorát o tom ještě neví) naší skvělé kočkolympiády. A pokud máte po tréninku a bolí vás celé tělo, namohli jste si svaly a nebo vám odešly hlasivky z fandění, tak napište téma na FORUM, on vám tam někdo poradí.

 

Pac a pusu vaše Najťuše.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

(www.littlepawss.weebly.com, 2. 9. 2012 23:40)

Je to skvelé :D:D veľmi som sa nasmiala :) Prajem veľa úspechov a ďalších super nápadov :D :)