Jdi na obsah Jdi na menu
 


Najíst a spát...

21. 2. 2008
V mém životě je pro mě velmi důležitá spousta věcí...ehm...běhat, drápat sedačku, mazlit se,, nahřívat se, shazovat věci z poliček a skříní, no a ták...možná bych to mohla seřadit podle důležitosti...takže : drápat sedačku, shazovat...ne??? No tak ne. Každopádně zcela určitě musím spát a jíst!!!!

Já spim ráda a pořád, teda pokud nedrápu sedačku, neshazuju...dobře, dobře. Ale to vám musím povědět, tuhle mojí dvounožce poslal její kamarád fotku svého kocouře. Prý "jak roztomile spinká". Cha!!! Břídil!!! Jako ten kocouř teda. To byste meli vidět. A taky že jóó... to vám musím ukázat!!!

Hele :

Obrazek


S tímhle bych se teda nikde nechlubila, no to sami musíte uznat!!! Jestli tady někdo spí roztomile, tak jsem...no tak ani nemusím jmenovat a je to jasné. Ale nedělejte, že nevíte. Fakt ne?? Ale no tak ja vám to, samozřejmě ve vší skromnosti, řeknu. Ty nejskvělější spací kreace předvádím totiž JÁÁÁÁ. Ja vím...ve vší zkromnosti, takže - já. No to ale taky musíte vidět!!!

Obrazek

No pak ještě tahléé

Obrazek


A tohle se jen tak nevidí, posuďte prosím sami :

Obrazek

A tohle!!!! Tak to už je samotný vrchol roztomilosti!!!

Obrazek


Dokonce uvažuju o knižním vydání. Kóčasútry všech mých uchvacujících poloh, ať se kocouřstvo poučí, jak že se to vlastně dělá. Přece je v tom nenechám.

No a abych nezapomněla na to jídlo. To bych si v životě neodpustila! Tak právě procházím novou etapou mého života aneb "Objevování". Největší objevitel světa prý Kolumbus a kdesi cosi...blbost!! Teď vedu já..no to vám hned musím naškrábat, jelikož mé nadšení je nebetyčné (sakryš neměla bych toho knižně vydat víc??). Ochutnala jsem už kde co. Kuře, špek (ten ale tajně, tak pst), okurky, banán...to bych škrábala dlouho...a bylo to fajn, to jó,ale chtělo by to něco...něcó...no rozhodně ne žádné kočičí pamlsky typu plněné polštářky, tyčinky a mléčné bonbóny a podobnou verbeš, humus! To je naprosto pod mojí úroveň. Nechápu co na tom panička nechápe...že to nejim, ue. Ať si to jí sama. Takže jsem pokročila o stupeň výš a vrhla jsem se na degustaci tekutin. No tak voda z misky no dobře no...ale teda žádná sláva. O tlapku lepší je voda na zalévání kytek. Velice chutným shledávám ...no jak se to jmenuje...panička si ho čas od času vaří do hrnku, háže tam takový pytlík na provázku, který se dá kráááasně rozcupovat na nanočástice po celém bytě. Jóó tak to je jiný kafe (šmarja vím, že to není kafe...to se jen tak říká)...zrovna dneska jsem si dala půl hrníčku, mňamka.Panička když to viděla, tak jen chvíli zírala a pak jsem zaslechla něco o "kočce bláznivé"...vidíte a já žiju v domění, že tu žiju jako čtyřnožec sama.Ale vrcholem všech labužnických požitků je mýdlová voda!!!Například po koupání. Tomu se nevyrovná už nic. A už asi nikdy. Jen škoda, že je jí tak pomálu. Ale to ještě zvyšuje její hodnotu!!!! Uplně se mi kroutí fousky při pomyšlení na...no teda by se mi kroutily, kdybych nějaké měla...teda vy jste ale dneska...

atentioooone,atentioone....slyším napouštět vanu!!!!!!!!! Ježiši tak já letím!!!!!

Mňau!

Obrazek