Jdi na obsah Jdi na menu
 


Módní policie

6. 11. 2008
Mňau všem,
jsem tu dlouho nebyla...no co?? Není čas!!! Mám děsně práce...spim... Moc se netvařte, to je veledůležitá činnost!!! Znáte to ne?? Podzim, depky...na zadku mi narostly chlupy!!! Darmo mluvit...lepší je se zahrabat a spát. To se dělá tak, celý den se spí a než se začne dvounožka motat v mém teritoriu tak se cestou na toaletu proběhnu..hop, skok, bum, třísk...pozhazuju co se dá, aby to vytvořilo náramný binec a hlavně aby to vypadalo, že dřu a makám na tom celý den...chudák já...a pak zalehnete zase do pelechu. Vypadá to, že jste sedřená/ý z kůže a dospáváte a měli by vás litovat...což se teda moc často neděje. Nechápu jako proč. Ale na druhou stranu, kdo spí tak nedostane zprudu. Dobrý ne???

No a jak tak letím přes skřín na stolek tak bum, prásk, třísk...moment tak to nebylo...jooo, hop, skok, bum, třísk a dostanu nečím po palici...ehm, po mé skvostné hlavičce jsem chtěla říct. A on to ňákej časák...tak si tak znuděne zalistuju a co nevidím?? Dvounožky jak se nakrucujou v hadříkách...no nic moc vám povím...takže aby naše milé dvounožky věděly jak že se to dělá...tak zírejte!!!!


Zde můžeme vidět velmi pohodlné modely, vhodné jako domácí či vycházkové

Obrazek

Obrazek


Tento model doporučuji pro romantickou schůzku se svým vyvoleným, ideální pro podzimní babí léto

Obrazek


Na druhou stranu, ale už docela přituhuje, takže pro nsdtávající chladné počasí není ideálnějšího materiálu než vlny a pletené příze. Žlutý apartní svetřík považuji za více nežb zdařilý!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dámy neděste se společenských akcí!!! Abyste byly kočky v pravém slova smyslu, pořiďte si tuto ůžasnou saténovou róbu s flitry

Obrazek


Pokud se vám zasteskne po nějakém tom chlupu...pro milovníky rockovách koncertů spíše doporučuji paruku č. 2

Obrazek

Obrazek


Jenom jedno mi vrtá hlavou...co jako mňaufix znamená tohle?????????????????

Obrazek


:-)))) tak pac a pusu...své náměty a připomínky můžete ventilovat ve knize návštěv

děkuji modelům a modelkám Flickr.com