Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečně doma

18. 11. 2007

Tak včera jsem konečně jela do svého nového domova. Byl to pěkný doják to loučení, máma mě ještě naposled pořádně na cestu umyla jazýčkem a Radka (původní panička) mě vykoupala, což mě teda docela naštvalo. V autě jsem se bála, tak jsem chvíli plakala, ale pak jsem zjistila, že jízda autem je pěkná nuda, tak jsem to zabalila, zachumlala se do deky (kterou mi Radka ušila na pamatku) a spala celou cestu...a že jsme jeli pekně dlouho. V novém bytě jsem si taky chvíli pofňukala, ještě aby ne, když mě z vyhřáté deky vytáhli ven na mráz (sice v dece, ale jako stejně!!), pak semnou uplně kliďánko jeli výtahem. No ale pak jsem zjistila, že je tady spousta věcí na prozkoumání, tak jsem fňukání nechala a dala jsem se do toho. Po průzkumné cestě jsem se vrhla na jídlo, završila to ukázkovým bobečkem a šla zalehnout do peřin.Chvilku jsem chrupkala na lehátku na topení, ale pak mi bylo smutno, tak jsem se přimuchlala k mojí nové paničce (celou cestu mě mazlila, tak jsme teď kamarádky) a spala jsem ve velké posteli. Uvažuju nad tím, že už tam zůstanu...no i když páníček občas pěkně chrápe, tak mu to hezky vrátím, když začnu vrnět, jedu jak traktor hehe...páníček mi říkal, že si pořídili teda pěkně drahou rušičku...jako nevím, co tím chtěl říct.

No a dneska už jen baštím, kadím a řádím...vraždím hračky, lítám...pohodička...občas si pofňukám, to když v zápalu hry zabloudím do místnosti, kde vůbec nikdo není. Jediné co jsem ještě nezkousla je to jejich mimino...ja bych se s ním tak ráda seznámila, ale když on má na mě moc zbrklé pohyby a hračky co dělají hrozný randál, prý chrastítko, pche...blázinec to je. Tak jsem si ho pekně očuchala když spal. Ale brzo se myslím skamarádíme. Jsem totiž vytrvalá a snžím se vychytat okamžiky, kdy nemáchá rukama...jednou jsem se po něm dokonce prošla, to můžu, když jsem tak lehoučká...hezky na mě koukal.

Jo a ještě něco strašně důležitého : loudila jsem na paničce párek a nedala mi!!!!!Až budu mít konzervu taky jí nedám - aby veděla!

Odpoledne jsem se slunila ...

Obrazek

Ale jinak jsem cele odpoledne prochrupala :-)

Obrazek

Večer jsem řádila jak černá ruka s páníčkem a tkaničkou a tak to pro dnešek balím a jdu chrupat, abych mohla zítra zase nálěžitě řádit a ukázat tkaničce kdo je tady pánem!

Tak zatím mňau!