Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chrrr

23. 11. 2007

V 6.00 no...no comment...:-)
Ale panička dneska odmítla vstávat, tak jsem si zalezla k ní a nějak to na mě přišlo...dostala jsem chuť na mlíčko, tak jsem se vpáčila k ní pod krk a snažila jsem se něco vydolovat, masírovala jsem a masírovala a mlaskala a srkala...no a panička chvilku vydržela, ale pak mě s úpěním odstrčila a aby mi to nebylo líto, zabalila mě do peřiny "na kukličku" a už jsme chrupaly až do půl deváté :-)

A tak jsem se nějak rozepala, že když nebyla panička doma zalomila jem to, dokud se nevrátila.

A pak byl oběd, jak jde o jídlo tak u toho nesmím chybět...teda Lucíkův oběd, u toho má panička plné ruce práce tak můžu co chci...tak jsem porafala polštáře, ale jen trochu no...A pak jsem jí asistovala. Dokonce se mi podařilo tajně olízat lžicku, heč...a chtěla jsem ještě Lucíkovi oblíznou pusu, no měl ji celou zapatlanou! Takové pýtvání!!!! Ježkovy voči!! Tak jsem mu skočila na klín a on mě chytil ručičkama a nahlas se smál...docela mi voní...chvilku jsem se nechala hladit, teda ale panička to umí líp...

A pak jsme si spolu hráli...no dobře no, tak jsem koukala jak si hraje...

Obrazek

A pak jsem pokračovala v chrupaníčku v podstatě celý den...a nejlíp se mi spalo, když panička větrala...to mě přikryla dekou a bylo to bájo!

Obrazek

Ja tu svoji deku miluju!!!A pelíšek taky...občas ho i lížu...no co??Je chlupatý...A co je chlupaté musí se umýt...páníčkovy nohy, můj pelech, deka...normálka...

Večer bylo ještě velké mazlení, chvíli jsem dokonce koukala na telku...na paničce se spí nejlíp...akorát mi řekla, že smrdim jak velbloud...csss...mě jako urazila!!!Jenže já vím, že jí stejně voním hihi...ale jako zavání to koupáním, tak musím dávat bacha a být mimo dosah!

Tak mňau!