Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezva oběd

23. 11. 2007

Kdy jsem vstávala Vám doufám nemusím připomínat ;-) Hihi...no každopádně jsem si ráno zařádila a pak šla panička i s kočárkem nakupovat a táák, tak jsem zalezla do pelíšku a chrupala celé dopoledne a když přisla, ani jsem se neobtěžovala ji přivítat...byla z toho chudák malá vedle, ale copak jsem pes???

Pak malý Luciánek obědval, nóó a to už stálo za to, abych zvedla svůj velectěný zadeček a šla zkontrolovat, jestli se tam neděje něco o co bezpodmínečně nemužu být ochuzená. A taky že jo! Jídlo tam bylo! Sledovala jsem to z maximální blízkosti a tak si nešlo nevšimnout, že Lucík měl na prstě tu dětskou výživičku, tak jsem se jala mu tu ruku umýt, koukal na mě a smál se, líbilo se mu to, tak jsem mu vlezla na klín a on se smál ještě víc...asi mě miluje..no, mně nikdo neodolá. Ještě jsem mu zkontrolovala prsty, jestli tam náááhpdpu něco nezůstalo a on po mně tu ručičku natáhl tak jsem mu do dlaně dala moji ťapku...přece jen už bylo načase se představit...udělala jsem to ještě několikrát, jako místo potřesení - to já prostě neumim. Jsem ráda, že už jsme kamarádi, ale v záchvatu euforie jsem odpoledně Lucíkovi skočila na břísko a to tedá páníček radost neměl...tak pardón :-/

Odpoledne tradičně prochrupáno...mňam!!

Večer "jen počkej tkaničko"!!!! A trochu hokeje s víčkem, to abych nevyšla ze cviku...a pak jsem dostala chuť na mazlení, tak jsem si to užila, protože byla na návštěvě babička!!!A ona je tak nááádherně měkoučká...chudák se mě nemohla zbavit, měla jsem v plánu jít s ní i na záchod, ale nebudu zbytečně provokovat, že??

A když už jsme u té babičky, tak jsem Vám zapomněla říct, že tu byla i včera...a udělala jsem důležitý objev...že babičky mají vícero použití...kromě mazlení také jako odpočívadlo!!!! :-))))

Obrazek

Obrazek

Tak mňau!!